Deprecated: Function split() is deprecated in /home/oco2014/domains/onkologia.opole.pl/public_html/templates/onkologia/index.php on line 3
Opolskie Centrum Onkologii - Dłużej czynna Poradnia Chorób Piersi
buy #cpwcprcfysl online, allergic reaction generic viagra nhs prescription, no prescription needed augmentin, buy #buteyfrqro, what is best place to buy retin-a-gel-0-1- generic over the counter, active ingredient strattera uk dosage for cold sores, purchase #rwdcrkpuq without prescription
   
Jesteś tutaj: Home Aktualności Dłużej czynna Poradnia Chorób Piersi

Kontakt z nami ...

Zapraszamy do kontaktu
z nami. Tutaj znajdziecie Państwo przydatne adresy
i telefony.

Biuletyn Informacji Publ.

Zapraszamy do Biuletynu Informacji Publicznej Opolskiego Centrum Onkologii. Znajdziesz tutaj informacje o aktualnie prowadzonych przetargach.
Dłużej czynna Poradnia Chorób Piersi
         Dla wygody pacjentów

         Od listopada br. w każdy wtorek Poradnia Chorób Piersi w Opolskim Centrum Onkologii czynna jest do godz. 17. W tym dniu, również do godz. 17, można wykonać badanie mammograficzne w ramach skryningu (przypominamy: kobiety w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ostatnich 2 latach).

         Poradnia Gentyki - codziennie

         Zmianie uległy także godziny pracy Poradni Genetyki – jest ona teraz czynna codziennie w godz. 13 - 15.30, a nie jak do tej pory tylko w środy, od godz. 10.
 
 
   
Copyrights 2015 Opolskie Centrum Onkologii
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: